Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Точильні станки для ножів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

  1. ➡️ Для чого потрібен механічний точильний станок
  2. ➡️ Як правильно заточити ножа на ручному точильному верстаті
  3. ➡️ Особливості ручних механічних точилок
  4. ➡️ Найкращі моделі ручних точильних станків
  5. ➡️ Переваги купівлі станків для заточки в інтернет-магазині «Ліхтарики»

 

У кожному домогосподарстві періодично виникає необхідність заточити ніж, ножиці чи садовий інструмент. Для цього варто купити спеціальний точильний верстат, з яким заточка стане набагато безпечнішою, швидшою та простішою. Пристрої мають зручний розмір та економічно обґрунтовану вартість.

Для чого потрібен механічний точильний станок

Щоб заточка виходила якісною, а лезо залишалося непошкодженим, краще використовувати механічний точильний станок, а не звичайний абразивний брусок. Кожен пристрій має зажим для фіксації ножа. Це означає, що у процесі заточки він не вислизне і не поранить вас.

Як правильно заточити ножа на ручному точильному верстаті

Щоб правильно та ефективно використовувати ручний точильний верстат, варто:
занурювати ніж у мильний розчин перед початком обробки;

  • уникати перегріву леза, періодично змочуючи його холодною водою;
  • надягати рукавички та захисні окуляри, щоб запобігти травмуванню металевими часточками, які можуть відскакувати від точильної поверхні;
  • перевіряти, чи інструмент достатньо гострий, лише на тестових предметах (наприклад, на аркуші паперу), а не на пальцях чи нігтях.

Залежно від типу ножа визначається кут, під яким його треба тримати в процесі заточування. Наприклад, для звичайних кухонних він становить 30–35 градусів, шеф-ножів – 20–25°, мисливських – 40–45°, столових – 55–60°.

Особливості ручних механічних точилок

Механічна точилка – це невеликий пристрій, який зручно тримати на кухні та мати при собі у похідних умовах. Точило розміщується у такому положенні, щоб забезпечувати ефективне гостріння леза. Точильний камінь може мати різні види напилення:

  • вольфрамове – заточування;
  • алмазне – вирівнювання та формування металевої поверхні;
  • керамічне – поліровка.

Завдяки механічним точильним пристроям та варіативності абразивних інструментів точіння ножів вдома перетворюється на професійний технологічний процес.

Найкращі моделі ручних точильних станків

Ruixin Touch Ultra Pro RX-002 – заточний верстат, який дбайливо ставиться до кухонних інструментів та подовжує термін їх служби. Модель комплектується зручною підставкою з присоскою та 4 абразивами з різною зернистістю (120, 320, 600, 1500 grit). Кольорове маркування допомагає вибрати кут заточування.

Ganzo Touch Pro Ultra GTPU позиціонується як професійна модель, що підходить для будь-яких ножів. Її ціна включає 4 абразивних камені (120, 320, 600, 1500 grit). Пристрій дозволяє відновлювати пошкоджені леза.

Переваги купівлі станків для заточки в інтернет-магазині «Ліхтарики»

Інтернет-магазин FONARIKI зібрав у каталозі велику кількість точильних станків, тому ви точно зможете замовити оптимальний для своїх потреб варіант. Звертайтеся для консультації та уточнення характеристик вподобаних моделей – кваліфіковані менеджери завжди готові допомогти вам вибрати необхідні товари за оптимальною ціною. Ми відправляємо товари «Новою Поштою» по Україні, а мешканці Києва можуть скористатися послугою кур’єрської доставки чи самовивозу.

 

Найдешевший товар:

Work Sharp Точилка механічна Micro WSEDCMCR

430 грн

Найдорожчий товар:

Точильна система Hapstone R2 стандартне

12 645 грн

Найпопулярніший товар:

Точильний станок з поворотним механізмом Ruixin Touch Pro Steel V 2.0 RX-008

1 400 грн

Найбільш обговорюваний товар:

Точилка Ручна Work Sharp the Precision Adjust Knife Sharpener, WSBCHPAJ-I

3 170 грн

Вгору