Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Спальні мішки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

  1. ➡️ Як вибрати спальний мішок
  2. ➡️ Як доглядати за спальним мішком
  3. ➡️ Особливості туристичного спальника
  4. ➡️ Які параметри важливі при виборі спального мішка
  5. ➡️ Переваги покупки в інтернет-магазині Fonariki

 

Як вибрати спальний мішок

Сон під час туристичного відпочинку може бути досить комфортним, якщо забезпечити всі необхідні умови. Важливе значення відіграє спальний мішок, який довго зберігатиме тепло і дозволятиме відновлювати сили перед наступним днем у поході. Є моделі, які відрізняються між собою за температурним режимом, якістю збереження тепла, формою, розміром та ціною.

Як доглядати за спальним мішком

Як правило, краще прати спальний мішок якомога рідше. Іноді щадні режими прання не здатні зберегти важливі властивості спальника (утеплення та теплоізоляція). Щоб при цьому він не забруднювався, можна використовувати спеціальні простирадла вкладиші, які вбирають вологу. Вони повинні підбираються за розміром мішка, матеріалом може виступати фліс або поліестер. Після ночі слід не залишати спальник у наметі, а розгорнути та просушити його на свіжому повітрі. Не можна довго тримати під сонцем, оскільки тканина не переносить ультрафіолетових променів. Варто придбати спеціальний мішок для зручного компактного зберігання спальника - так званий компресійний мішок.

 

Особливості туристичного спальника

Спальний мішок досить функціональний, має блискавку вздовж і внизу, можна зробити просто ковдру або один спальник із кількох для більшої кількості людей. Більшість моделей мають звуження донизу, нагадуючи "кокон" і займаючи мінімум місця в наметі під час сну.

Температурний режим відіграє важливу роль, за цим параметром можна поділити всі мішки на три групи:

  • літні;
  • зимові спальники;
  • трисезонні.

Літні спальні мішки мають один шар, мало важать, компактні і не здатні зігріти за низьких температур, так що підходять для використання тільки під час літніх походів. Трисезонні спальники мають достатню теплоізоляцію з двома або трьома зігріваючими шарами. Таке утеплення дозволяє зберігати оптимальну температуру під час сну при невеликих заморозках, для її збільшення можна з'єднати кілька мішків. Варто зауважити, що ціна залежить від конструкції та температурного режиму. Таким чином, зимові спальні мішки за вартістю набагато дорожчі за літні. Для екстремальних і холодних експедицій знадобиться чотири шари, що утеплюють, вага спальника помітно обтяжується і він займає більше місця.

 

Які параметри важливі при виборі спального мішка

При придбанні виникає спокуса туриста купити спальний мішок менший, легший і дешевший, проте потрібно враховувати, в який час року будете його застосовувати. Вибирайте той варіант, який витримуватиме суворіші умови, ніж у тій місцевості, де відбуватиметься кемпінг, бо в теплішу погоду в будь-якому випадку можна розкрити спальник і знизити температуру. Усі якісні моделі містять маркування за режимами. Не забувайте про додаткове спорядження у вигляді теплоізолюючих параметрів (пух та синтетика як наповнювачі) та спеціального надувного килимка - каремату.

Переваги покупки в інтернет-магазині Fonariki

Купити якісний спальник можна в інтернет-магазині Fonariki. Тут є величезний асортимент товарів. Доставка здійснюється усіма містами України. На сайті є зручний каталог. Ви можете замовити мішок за привабливою вартістю у Києві.

 

Найдешевший товар:

Рушник Naturehike MJ02 Ultralight NH19Y002-J, 120 см х 80 см, смарагдовий

510 грн

Найдорожчий товар:

Спальник Naturehike CWZ400 NH19W400-Z, Розмір L, 550FP 90% Goose down, жовтий

6 480 грн

Найпопулярніший товар:

Cпальний мішок Skif Outdoor Morpheus Ultra (-25°C)

3 780 грн

Найбільш обговорюваний товар:

Спальний мішок SKIF Outdoor Morpheus. Olive

1 395 грн

Вгору