Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Метальна зброя

Навігація

 1. ➡️ Метальна зброя - види
 2. ➡️ Сучасна зброя для метання та її вибір
 3. ➡️ Де купити метальну зброю?


Зброя - пристрасть багатьох чоловіків, ба більше, навіть жінки виявляють до неї інтерес дедалі більше. Вона представлена в широкому асортименті, але однією з найбільш популярних довгі роки залишається метальна зброя. Це можуть бути ножі, луки, арбалети та інші пристосування. Всі вони дають змогу проводити дальній бій, виключаючи безпосередній контакт. Якщо Ви віддаєте перевагу більш потужному варіанту, рекомендуємо ознайомитися з пневматичними гвинтівками.

Метальна зброя - види

Захист і полювання - саме ці завдання накладалися на зброю такого типу. Вона існує кілька тисячоліть, але з часом набула й дещо іншого призначення. Її часто використовують для розваги або в спорті. Метальна зброя представлена кількома видами:

 • Ніж - найчастіше має суцільнометалеву конструкцію.
 • Сокира - важкий прилад, що має високу ударно-пробивну силу.
 • Лук - в історичному контексті використовувався як військова зброя, але в сучасних реаліях набув ширшого поширення.
 • Арбалет - був винайдений пізніше і вимагає менших зусиль з фізичної точки зору.

Також ручна метальна зброя представлена сюрікенами, списами і пращами. Але для сучасної людини звичнішим буде лук - метальна зброя індивідуального характеру. Як і складаний ніж, вона має підбиратися з урахуванням потреб користувача.

Сучасна зброя для метання і її вибір

В основному вона застосовується для полювання або в спорті. Актуальна метальна холодна зброя найчастіше представлена луками й арбалетами. Для її ефективного використання вкрай важливе тренування, координація, хороший окомір і фізична підготовка.

Сьогодні ви можете купити будь-яку метальну зброю. Здебільшого вона не вимагає наявності дозволів, але деякі види вимагають його наявності. Важливо, щоб продукція, що продається, була сертифікована. В іншому разі Ви ризикуєте потрапити в неприємну ситуацію.

Ручна метальна зброя відрізняється за системою спуску стріл і має свої конструктивні особливості. Насамперед вона різниться за дальністю і може варіюватися від 20 до 400 м, хоча досвідчений лучник може збільшити ці показники в рази.

Потужність залежить від автоматики або самого стрільця, залежно від виду метальної зброї. У деяких моделях тятива натягується автоматично.

Де купити метальну зброю?

Якщо Ви хочете купити метальну зброю високої якості, не витративши багато грошей, Ви обрали правильну локацію. "Ліхтарики" - інтернет-магазин, що пропонує:

 • широкий асортимент продукції;
 • тільки сертифіковану метальну зброю;
 • доставку по всій Україні та самовивіз у Києві;
 • конкурентоспроможні ціни;
 • гарантію від виробника.

Навіть якщо Ви новачок і не дуже добре розумієте, як вибрати зброю для метання, можете звертатися до консультантів, які готові надати професійну допомогу.

 

Вгору