Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Газові пальники туристичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

  1. ➡️ Туристичне газове обладнання
  2. ➡️ Особливості туристичного газового обладнання
  3. ➡️ Види пристроїв для приготування їжі на природі
  4. ➡️ Як вибрати газові пальники для туризму та відпочинку
  5. ➡️ Переваги покупки газових пальників в інтернет-магазині Fonariki

 

Туристичне газове обладнання

Після активного дня, проведеного у туристичному поході, найбільше хочеться відпочити та поїсти. На природі апетит з'являється дуже швидко. У сучасному світі не обов'язково розводити багаття, щоб зігрітися чи приготувати їжу, тим паче погодні умови чи відсутність опалювальних матеріалів не завжди можуть це дозволити. У цьому випадку відмінно допоможе газовий пальник для балона, невеликий і зручний.

Особливості туристичного газового обладнання

Джерелом палива є спеціальний газовий балон, при використанні майже не виділяються продукти горіння. Можна виділити такі різновиди:

  • газовий пальник туристичний із встановленням на балон;
  • міні пальник для балона з приєднаним балоном збоку;
  • пальники зі шлангом для туризму.

Установка пальників на балон – це найпоширеніша модифікація. Вона компактна і зручна, принцип роботи дуже простий. Занадто малі габарити робляться для того, щоб уникнути надмірного нагрівання, але це впливає на стійкість конструкції. Для ефективної підтримки полум'я потрібно шукати безвітряне місце. При використанні потрібно постійно стежити за пальником, полум'я не гаситься навіть у разі, якщо примус перевернеться.

Бокове з'єднання вважається портативним варіантом із самою дешевою ціною. Має компактні цангові балони. Туристичний пальник підходить у разі неактивного використання, коли приготування їжі знадобиться лише кілька разів. Попри розміри, конструкція досить стійка і її важко перекинути погодними умовами. Можна легко встановити під невеликим нахилом і не доглядати постійно.

Довгий шланг – це ідеальний варіант для туризму. З мінусів хіба що нестійкість до ударів. З переваг – можливість дотримуватись відстанню від балона завдяки шлангу, захист від вітру, підвищена концентрація полум'я для швидкого приготування їжі, економно та рівномірно витрачається паливо.

Види пристроїв для приготування їжі на природі

Можна придбати газ пальник та безліч інших пристроїв для приготування, звичних нам під час дачного відпочинку і застосувати їх під час кемпінгу. Є спеціальний компактний мангал, який буде зручно перемістити на природу і зробити ароматний шашлик. Система для приготування їжі вважається дивовижним пристроєм. Ця своєрідна конструкція каструлі одразу з пальником, яка застосовувалася в найсуворіших умовах життя за мінімального використання палива. Не потрібно докуповувати нічого окрім балону, навіть туристичний посуд для приготування вже буде входити у комплект.

Як вибрати газові пальники для туризму та відпочинку

Коли замовлятимете пальник для походів або систему для приготування їжі, пам'ятайте, що вони повинні зручно використовуватися, міцно фіксуватися на місці, з достатньою потужністю і, бажано, щоб економили споживання палива. Важливо вибрати якісний міцний матеріал.

Переваги покупки газових пальників в інтернет-магазині Fonariki

В інтернет-магазині Fonariki можна купити газовий пальник для приготування їжі за привабливою вартістю. Швидка доставка доступна для всіх міст України. Можна легко замовити похідний газовий пальник в місто Київ. На сайті Ліхтарики є каталог товарів.

 

Найдешевший товар:

Перехідник BRS-17B з різьбового балона на цанговий

180 грн

Найдорожчий товар:

Газовий пальник BRS-73

2 920 грн

Найпопулярніший товар:

Титановий газовий пальник BRS-3000T

860 грн

Найбільш обговорюваний товар:

Газова система для приготування їжі BRS-T15A

2 580 грн

Вгору