Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

| Прицільні пристосування

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

 1. ➡️ Види прицільних пристроїв
 2. ➡️ Переваги та недоліки прицільних пристроїв
 3. ➡️ Як вибрати механічні прицільні пристрої
 4. ➡️ Купити прицільні пристрої в інтернет-магазині Ліхтарики
 5. ➡️ FAQ Часті питання

 

Мушки, оптичні приціли, лазерні покажчики, коліматори – всі прицільні пристрої призначені на допомогу стрілку для точного наведення зброї на ціль. Прицільна мушка та інші, подібні до неї аксесуари значно покращують навички та ефективність точності стрілянини.

Прицільні пристосування

Види прицільних пристроїв

Точне наведення зброї на ціль безпосередньо залежить від прицільних пристроїв. Всі види прицільних пристроїв мають свою визначальну ключову роль.

Приціли та механічні мушки – розташована на передній частині ствола прицільна мушка виконує функцію грубого налаштування прицілювання. Оптичний приціл – це пристрій, що встановлюється на верхній частині зброї. Він сприяє точному наведенню на ціль:

 1. Механічні прицільні пристрої забезпечують точність при стрільбі точкою на склі або проекцією прицільного маркера, що світиться.
 2. Лазерні приціли за допомогою лазерного променя, що генерує, точно вказують на місце, в яке планується попадання.

Целік на ластівчин хвіст - тип прицільних пристосувань для стрілецької зброї. Назва пов'язана з його формою, що нагадує хвіст цього птаха.

Вибираючи максимально ефективне в кожному окремому випадку прицільне пристосування, необхідно враховувати тип мети та умови, в яких воно використовуватиметься.

Переваги та недоліки прицільних пристроїв

До переваг прицільних пристроїв належать:Купити прицільні пристрої

 • покращення точності прицілу і, відповідно, максимальна ефективність стрільби;
 • збільшення дальності дистанцій для результативної стрільби;
 • адаптивність при пошуку оптимального прицільного пристрою – численні види та моделі підбираються з урахуванням типу зброї та конкретної бойової обстановки;
 • максимальний рівень видимості, який забезпечують деякі види прицільних пристроїв, укомплектовані збільшувальними лінзами або підсвічуванням, виконують свою функцію незалежно від умов освітлення.

Не позбавлений аксесуарів і недоліків, насамперед до них можна віднести:

 • необхідні для використання прицільних оптичних пристроїв певні навички та досвід – дилетант навряд чи впорається з поставленим завданням;
 • вага, об'єм і габарити, які додаються до зброї, деякі прицільні пристрої досить великі і важкі;
 • вартість – часом недоступна для широкого кола бійців, особливо це помітно при виборі просунутих моделей високої якості, ціна яких може бути дуже високою.

Також більшість військових відносять до недоліків необхідність додаткового регулярного обслуговування, без якого неможливо підтримувати ефективну службу аксесуара.

Як вибрати механічні прицільні пристрої

Правильний вибір прицільних пристроїв безпосередньо залежить від декількох факторів. Насамперед слід враховувати:

 • тип зброї;
 • переваги стрілка;
 • поставлені перед стрілкою завдання.

Важливо! Максимально ефективне поєднання прицільних пристроїв дозволяє стрілці адаптувати зброю до будь-яких бойових умов.

Купити прицільні пристрої в інтернет-магазині Ліхтарики

Прицільні пристрої купити можна і через інтернет. На сторінках нашого інтернет-магазину "Ліхтарики" ви зможете підібрати:
оптичні та коліматорні приціли;
мушки.

Ці та інші, не менш важливі аксесуари можна підібрати практично до будь-якого виду зброї. Широкий асортимент прицільних пристроїв нашого інтернет магазину сприяє покращенню ефективності вашої стрілянини.

FAQ Часті питання

Чим відрізняються прицільні пристрої відкритого типу?

Прицільні пристрої відкритого типу – це тип пристроїв для прицілювання без захисного кожуха (над мушкою та капсулем). Забезпечують простоту використання та швидкий доступ до мети.

Де можна купити прицільні пристосування для АК-74

В інтернет-магазині “Ліхтарики” можна купити мушку на ак 74.

Як правильно підтримувати прицільні пристрої в робочому стані?

Рекомендується регулярно очищати їх від пилу та бруду. Крім цього, потрібно перевіряти їх на наявність зносу та корозії, періодично необхідні їх ремонт або заміна.
Вгору