Кількість
|
Вартість
|
||
|
Навігація
- ➡️ Види спальних мішків: туристичні, кемпінгові та універсальні
- ➡️ Як вибрати спальний мішок для різних погодних умов
- ➡️ Де купити спальні мішки в Києві та Україні
- ➡️ Спальні мішки: популярні моделі та їх характеристики
- ➡️ Огляд цін на спальні мішки: що впливає на вартість
Спальний мішок дозволяє відпочити з комфортом на природі і не захворіти від контакту з холодним грунтом. За наявності такого спорядження навіть не знадобиться розкладачка, що значно зменшує обсяг речей. Достатньо купити каремат, постеливши його на підлогу намету, і можна облаштуватись для нічного сну. Великий вибір спальних туристичних мішків, доступних для покупки в Україні, представлений у каталозі нашого інтернет-магазину Ліхтарики. У нас можна замовити як недорогі моделі, так і продукцію преміальних брендів. Перед тим, як купити спальний мішок, буде корисно розглянути їх різновиди, поради щодо вибору та популярні варіанти.
Види спальних мішків: туристичні, кемпінгові та універсальні
Спальники діляться на кілька категорій за призначенням:
- Кемпінгові – відрізняються великими розмірами та вагою, але це не проблема, адже до місця відпочинку вони транспортуються автомобілем. Вручну доведеться лише перенести їх із багажника до табору. Дозволяють із комфортом за рахунок підвищеної м'якості основи розслабитись на природі.
- Туристичні – відрізняються легкою вагою та компактними габаритами. Дуже малі у складеному вигляді. Такі спальні мішки для туризму ідеально підходять для тривалих походів, коли спорядження потрібно нести на собі.
- Для екстремальних умов – мають підвищену щільність матеріалів, що захищає від холоду і вологи. Мають додаткові шари, що забезпечують збереження тепла. Дозволяють щільно обтиснути тіло людини, запобігаючи виходу теплого повітря.
Бувають універсальні види. Це середній варіант між кемпінговим спальником та трекінговим. Купити туристичний спальний мішок такого типу можна для риболовлі, походів у гори, відпочинку на березі річки.
Як вибрати спальний мішок для різних погодних умов
Вирішуючи, який купити спальний мішок в Україні, враховуйте рекомендовані температурні показники для його застосування. Це залежить від конфігурації:
- Мішки-ковдри мають прямокутну форму з бічною застібкою. У них просторо, але вони більші за габаритами.
- Кокони – повторюють контури людського тіла. Наявність каптуру зігріває голову. Спальник кокон компактний у розкладеному та складеному вигляді. У нього не задує. Купити спальник такого типу можна навіть для ночівлі без намету, якщо має бути суха погода. Але дехто почувається в них сковано.
- Пончо – це накидка з капюшоном. У ній можна сидіти, пересуватись, спати, але ноги вона не закриває.
Є недорогі спальники для туризму у формі мішка, оснащені капюшоном. Вони дають простір усередині та зігрівають голову. Вага наповнювача та кількість шарів теж визначають пору року, для якого підійде спорядження. Спальний зимовий мішок зазвичай має 3 шари та утеплювач вагою від 300 до 600 г.
У бічному фільтрі нашого каталогу наведено параметри, що допомагають вибрати та купити спальний мішок у Києві з відповідними характеристиками для конкретних умов. Температура комфорту показує скільки має бути градусів на вулиці, щоб усередині спальника було приємно. Мінімальна та екстремальна температура дозволяють зрозуміти, в яких умовах можна експлуатувати цю модель. Щоб точно не замерзнути, вибирайте версії з підігрівом, що працює від повербанку.
Де купити спальні мішки в Києві та Україні
Замовити дорослий спальний мішок за вигідною ціною можна відразу з каталогу на цій сторінці. У нашому інтернет-магазині пропонується близько 100 варіантів. Під кожним товаром зазначено, скільки коштує спальний мішок. Доставка у всі міста України здійснюється Новою Поштою. Києвом можливий самовивіз.
Спальні мішки: популярні моделі та їх характеристики
Ось лише деякі моделі, які можна замовити у нас з доставкою в Києві:
- Highlander Kestrel – недорогий варіант демісезонного використання. Важить лише 370 г. Підійде для високих людей завдяки довжині 240 см.
- Ferrino Lightec SM – має наповнювач вагою 340 г, а загальна вага становить 800 г. Дуже теплий. У ньому буде комфортно, навіть коли на вулиці температура +4+8 градусів.
- Vango Radiate Single – мішок-ковдра з вбудованим електропідігрівом. Важить 2,3 кг. Комфортно буде навіть за -3 градусів на вулиці, а мінімальна температура експлуатації допускається -20 градусів.
Дізнатися більше про ці та інші моделі можна, натиснувши на товар в каталозі. Там є і відгуки користувачів.
Огляд цін на спальні мішки: що впливає на вартість
Ціна спальника залежить від кількості витрачених матеріалів для його виготовлення. Доросла модель дорожча за дитячу через габарити. Вартість спальних зимових мішків вище за літні, адже у перших більше шарів. Країна та бренд теж впливають на цінник. Імпортні моделі дорожчі через логістичні та митні витрати. Але товари іменитих фірм більш надійні та якісні. Додаткові функції та особливості теж позначаються на ціні. Це може бути: кілька блискавок, вбудовані подушки, захист бортика від затискання тощо.
Найдешевший товар: |
⭐ Рушник Naturehike MJ02 Ultralight NH19Y002-J, 120 см х 80 см, смарагдовий |
540 грн |
Найдорожчий товар: |
⭐ Спальний мішок Snugpak Softie Antarctica (Comfort -20°С/ Extreme -30°С). Olive |
13 160 грн |
Найпопулярніший товар: |
5 420 грн |
|
Найбільш обговорюваний товар: |
⭐ Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme (Comfort -7°С/ Extreme -12°C) |
4 140 грн |