Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Товари для кемпінгу, туризму

Навігація

  1. ➡️ Що взяти із собою на кемпінг
  2. ➡️ Наш асортимент товарів для кемпінгу
  3. ➡️ Переваги купівлі товарів для кемпінгу у FONARIKI

 

Кемпінгом називають своєрідну обгороджену територію для туризму з наметів чи навіть невеликих будиночків. Їх можна облаштувати будь-яким набором спорядження для зручності. Кемпінг приваблює кількістю варіантів проведення часу на природі. Вони кращі за звичайні тури через надану свободу дій – можна організувати свій відпочинок так, як хочеш ти. Для забезпечення максимального комфорту потрібно придбати спеціальні речі, які гарантовано покращать якість відпочинку.

Що взяти із собою на кемпінг

Головна порада – слід брати те, що дійсно Вам знадобиться. Рекомендований список складається з таких предметів:

Намет має бути досить комфортним і вміщувати потрібну кількість людей, або придбати відразу два. Він повинен мати водонепроникність і містити вентиляційні вікна для провітрювання. Спальник забезпечить Вам гарний сон далеко від дому, не дасть відчувати нерівну поверхню землі та створить прошарок від холоду. Радимо замовити спеціальний газовий пальник, який даватиме повноцінне опалення і дасть змогу приготувати швидко їжу. Можна взяти з собою будь-які складні меблі, якщо габарити намету дозволять її розташувати.

Рюкзак повинен бути досить міцний і місткий, щоб не тільки покласти туди велику кількість предметів, але й витримати їх. Обов'язково візьміть термосумку для зберігання їжі та термос. Не забудьте запастись достатньою кількістю одягу. Для відпочинку на природі бажано, щоб вона була непромокаюча, зручна, легко надягалася. Не зайвою буде наявність термобілизни. Можна взяти великий рушник, а можна замінити його серветками, як Вам буде зручніше.

Не зважаючи на можливість у сучасному світі використовувати мобільний телефон як світильник, бажано придбати потужний ліхтар із якісним акумулятором, який зможе забезпечити освітлення вночі у наметі, або дати можливість пересуватися з ним місцевістю.

Набір для пікніка дозволяє зручно переносити потрібний вам посуд, виглядає як невеликий рюкзак з великою кількістю відділів.

 

Наш асортимент товарів для кемпінгу

У нашому інтернет-магазині Fonariki надано всі необхідні базові речі для ідеального походу. Серед них великий асортимент наметів усіх розмірів та зручні спальні мішки. Можна купити водонепроникний одяг для чоловіків та жінок. Є різні види туристичних рюкзаків, розкладні предмети меблів (розкладачки, столи, стільці та інші). Товар включає і наявність дрібних важливих предметів, наприклад, ножі, рушники, ліхтарики.

Переваги купівлі товарів для кемпінгу у FONARIKI

Пропонуємо вам замовити товар в магазині Fonariki, тому що ми надаємо зручний каталог з великою різноманітністю речей для кемпінгу, туризму, рибалки, чи просто походу у ліс. Можна підібрати як дорогий варіант, так і за доступну вартість. Всі ціни зазначаються на сайті на сторінці кожного товару. Доставка максимально зручна та швидка по всіх містах України, а по Києву - майже миттева.

 

Найдешевший товар:

Перехідник BRS-17B з різьбового балона на цанговий

180 грн

Найдорожчий товар:

Намет надлегкий двомісний Naturehike Could Tourer Motercycle NH19ZP013, 40D, сірий

15 990 грн

Найпопулярніший товар:

Газовий пальник BRS-73

2 920 грн

Найбільш обговорюваний товар:

Каремат самонадувний Skif Outdoor Duplex. Розмір 192х157х3 см. Blue

2 900 грн

Вгору