Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Арбалети для полювання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

 1. ➡️ Арбалет для полювання - основні вимоги
 2. ➡️ Арбалети для полювання - переваги та недоліки перед іншими видами зброї
 3. ➡️ Де купити арбалет для полювання в Україні за найкращою ціною
 4. ➡️ FAQ


Метальна зброя різних видів набула широкого поширення в спорті, індустрії розваг, як дозвілля для любителів відпочинку на природі. Однак арбалети для полювання являють собою окрему категорію товарів. Маючи специфічне призначення, вони вирізняються високою потужністю, дальністю дії і точністю пострілу, що забезпечує можливість вражати цілі зі значної відстані, а також рухомі об'єкти.

Охотничий арбалет

Арбалет для полювання - основні вимоги

Досвідчені мисливці знають, що насамперед необхідно вибрати і купити арбалет відомої марки і з гарантією якості. Тільки сертифіковані товари відповідатимуть заявленим характеристикам. Крім того, мисливський арбалет вибирається за такими параметрами:

 • габарити і вага. Перевагу варто віддати компактним і легким моделям, з якими зручно переміщатися в лісі. Бажано, щоб ширина плеча не перевищувала 25 см;
 • потужність. Цей параметр визначається особливостями цілі, на які буде вестися полювання. Сила натягу тятиви для великих тварин може досягати 50 кг, для дичини, лисиць, зайців достатньо 18 кг;
 • силовий хід. Це відстань, на яку натягується тятива. Оптимально купити арбалет для полювання з показником 25-30 см;
 • швидкість польоту стріли. Багато в чому визначає ефективність ураження рухомих цілей, у різних моделях може становити 50-140 м/с;
 • гучність. Голосніше в роботі арбалети рекурсивні, оскільки у них сильніше вібрує струна. Блокові працюють м'якше і тихіше;
 • необхідність придбання додаткових аксесуарів. До багатьох арбалетів для полювання купити необхідно оптику для більш точного прицілу, ліхтар, стріли тощо. У деяких випадках вони входять у комплектацію покупки;
 • тип зброї. Розрізняють рекурсивні та блокові арбалети, різні за конструкцією. Перші вимагають більше зусиль у натягуванні тятиви, довше перезаряджаються і часто мають значні габарити. Однак для періодичних вилазок вони підходять. Блокові моделі більш професійні, оскільки потужні, компактні, їхня тятива зводиться без докладання великого зусилля.

Арбалети для полювання - переваги та недоліки перед іншими видами зброї

 1. Безшумна робота. Мисливець може купити мисливський арбалет для вистежування найгостріших тварин, адже він працює в рази тихіше вогнепальної зброї.
 2. Надійна конструкція і безвідмовність. Справно виконує свої функції в будь-яких погодних умовах, за низьких температур.Арбалет для полювання
 3. Можливість вражати цілі різного розміру, в т.ч. рухомі.
 4. Доступна вартість порівняно з іншими видами зброї. Додаткову економічність забезпечує можливість повторного використання стріл.

Серед мінусів зазначають, що арбалет для полювання досить громіздкий і не надто зручний у перенесенні порівняно з тією ж рушницею. Він довше перезаряджається, що впливає на ефективність ураження цілі.

Де купити арбалет для полювання в Україні за найкращою ціною

Вибираючи відповідального продавця, варто звернутися в інтернет-магазин "Ліхтарики". У нашому каталозі можна підібрати і купити арбалет для полювання в Україні за привабливою ціною. При цьому ми гарантуємо якість і надійність товару, які підтверджені сертифікатами. Ми працюємо тільки з найкращими виробниками на ринку.

Клієнтські замовлення приймаються на сайті без вихідних і обробляються менеджерами гранично оперативно, що дає змогу отримати посилку протягом декількох днів. Зручну форму оплати (готівка, безготівковий переказ, банківська картка, післяплата) вибирає замовник.

FAQ

На що звернути увагу, вибираючи арбалет мисливський?

Основні критерії вибору: габарити, вага, швидкість і дальність польоту стріли, потужність і сила натягу, зручність експлуатації.

Що краще для мисливця - зброя блочного або рекурсивного типу?

Компактні та потужні блокові моделі зручні в лісі, рекурсивні зі значним розмахом плечей більше підійдуть для рівнинних місцевостей.

Яка сила натягу тятиви оптимальна для мисливських арбалетів?

Цей показник залежить від мети: для птахів і невеликих тварин достатньо 18 кг, для ураження більших звірів (оленів, кабанів) потрібно щонайменше 40-50 кг.
Вгору