Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Пістолетні тактичні рукоятки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

 1. ➡️ Відмінності рукояток для зброї
 2. ➡️ Особливості пістолетної рукояті
 3. ➡️ Як вибрати відповідну пістолетну рукоятку
 4. ➡️ Переваги купівлі пістолетної рукоятки у FONARIKI

 

Зручне та комфортне тримання зброї в руці можливе завдяки рукоятям для пістолетів. В більшості випадків виробники закладають можливість заміни рукояті за власним вподобанням. Це досить розумне рішення, оскільки воно дає змогу значно підвищити комфорт при стрільбі, а відповідно і покращити результативність попадання в ціль.

Відмінності рукояток для зброї

Пістолетна рукоятка – це складова частина вогнепальної чи пневматичної зброї, що дозволяє розширити функціональні можливості стрільби. Правильно підібрана, вона дасть змогу не тільки підвищити результати, а й уникнути травм.

Відмінності рукояток полягають в таких параметрах:

 • вага;
 • розмір;
 • дизайн;
 • матеріал.

При користуванні важливо, щоб палець лягав чітко на курок, а долоня щільно захоплювала всю ручку. Не має бути жодних поміх при спробі дістати магазин штифта. Широка різноманітність моделей в Україні дозволяє підібрати пристрій кожному стрільцю.

Особливості пістолетної рукояті

Рукоять має підходити до конкретного типу зброї. Для виготовлення таких деталей використовують якісні композитні матеріали та полімери. Вони характеризуються високим рівнем міцності, стійкістю до корозії, антиковзаючими властивостями, чудово витримують перепади температур. Якщо замовити прорезинені рукояті зі спеціальними гумовими елементами, то зчеплення руки та зброї буде значно кращим.

Існують рукоятки різного типу – вони виготовляються і під ліву, і під праву руку, а також універсальний варіант.

Тактичні пістолетні рукоятки – їх призначення полягає в утриманні зброї в різних положеннях. Така модель встановлюється в частині під стволом, може застосовуватись для ПМ (пістолета Макарова), рушниці, автомату АК74 і йому подібним.

Також виділяють деякі підвиди рукояток – кутові, вертикальні та короткі. Два перші типи забезпечують захист від опіків, контролюють віддачу, стабільність фіксації зброї під час пострілу та додатково виконують функцію місця зберігання інструментів. Головне призначення коротких в тому, щоб не допустити ковзання руки стріляючого.

Як вибрати відповідну пістолетну рукоятку

Щоб обрати відповідну модель, слід врахувати всі специфічні ознаки зброї та індивідуальні потреби стрілка. Здійснюючи вибір, необхідно орієнтуватись на такі аспекти:

 • матеріал виготовлення;
 • тип зброї;
 • розмір рукоятки – масивні та потовщені краще підійдуть для точної стрільби, тонкі зручніші у веденні вогню.

Кожен стрілок має розуміти, що хибний вибір стане причиною невдалих пострілів.

Переваги купівлі пістолетної рукоятки у FONARIKI

Каталог інтернет-магазину Ліхтарики налічує різні види рукояток за розмірами, формою та матеріалами для різноманітних потреб стрільців. Купити саме таку пістолетну ручку , як потрібно до зброї нескладно та особливо приємно за доступною вартістю.

Ціна пістолетних рукояток це не єдине, про що подбав наш магазин. Працюючи з перевіреними виробниками та постачальниками, вона завжди знаходиться на конкурентному рівні. З турботою про клієнтів пропонується зручна доставка кур’єром по місту Київ або поштовою службою в будь-яке місто країни.

 

Найдешевший товар:

Рукоятка пістолетна Fab Defense Gradus FBV AR15

1 020 грн

Найдорожчий товар:

Тактична рукоятка FAB Defense для ПМР

1850 грн

Найпопулярніший товар:

Рукоятка пістолетна FAB Defense AGR-47 гумова для АК-47/74 (Сайга). Колір чорний

1 485 грн

Найбільш обговорюваний товар:

Рукоятка пістолетна FAB Defense AG для АК 74/Caйги

1 100 грн

Вгору