Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Ремені для зброї

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

  1. ➡️ Різновиди та особливості ременів для зброї
  2. ➡️ Який ремінь для зброї краще вибрати
  3. ➡️ Особливості та переваги рушничних ременів
  4. ➡️ Чому варто купити збройовий ремінь в інтернет-магазині «Ліхтарики»

 

Кожен, хто тривалий час має справу зі зброєю, – наприклад, мисливці, спортсмени та військові, – знають, що ремені для зброї значно полегшують пересування з нею. Особливо коли йдеться про довгі чи тривалі за часом переміщення. Присутня своя специфіка залежно від обставин, в яких застосовується рушниця чи карабін, але найкраще – розуміти відмінності між різними видами спорядження та вибирати його безпосередньо під себе.

Різновиди та особливості ременів для зброї

Зараз поділ на, приміром, мисливський та тактичний ремінь стає все більш умовним. Розглянемо основні характеристики, за якими відрізняються ремені для зброї:

  • спосіб кріплення – одноточковий, двоточковий та триточковий;
  • матеріал – зараз переважно нейлон, але також може бути зі шкіри, брезенту тощо;
  • довжина та ширина.

Крім цього, збройовий ремінь може бути швидкознімним, а рушничний для полювання – мати патронташ для набоїв.

Який ремінь для зброї краще вибрати

Переглядаючи каталог ременів для зброї на нашому сайті та збираючись купити один із них, насамперед треба знати, як та де ви будете його використовувати. Коротко окреслимо основні варіанти.

Особливості та переваги рушничних ременів

Мисливці здебільшого вибирають ремінь з одноточковим або двоточковим кріпленням. Одноточковий являє собою петлю, яка тримається на одному плечі та проходить під протилежною рукою. Гвинтівку чи автомат кріплять зазвичай до задньої антабки. Це оптимальний варіант в умовах обмеженого простору. Зброю, прикріплену до такого ременя, можна максимально швидко привести в бойову готовність. Цей варіант у деяких випадках також підходить військовим.

Двоточковий ремінь кріпиться до зброї у двох точках: спереду – біля цівки та ззаду – біля приклада. Переваги такого ременя – в кращому розподілі ваги зброї, різних варіантах її носіння, а також у можливості перетворити цей ремінь на одноточковий. Недоліком є нижча маневреність. Такі ремені добре підходять для тривалих переходів, але, використовуючи їх, не вдасться скористатися зброєю миттєво.

Як бачимо, залежно від задач мисливців, військових і спортсменів, їм може підійти як одноточковий, так і двоточковий ремінь. У певних випадках варто купити ремінь з потовщеними м'якими лямками, щоб уникнути натирання плечей.

Чому варто купити збройовий ремінь в інтернет-магазині «Ліхтарики»

Інтернет-магазин FONARIKI пропонує широкий вибір мисливських і збройних ременів. Їхня вартість залежить від комплектації та особливостей кожної моделі. Чим вона простіша, тим нижча ціна. На всі ремені для зброї ми надаємо гарантію, що є вагомою причиною замовити необхідне спорядження саме на нашому сайті. Вибирайте потрібний вам ремінь, додавайте в «Кошик», оформлюйте замовлення, а ми оперативно підтвердимо його та організуємо доставку по Києву чи в будь-які населені пункти України. Для постійних та гуртових замовників у нас передбачені знижки – достатньо лише звернутися до менеджера.

 

Найдешевший товар:

Ремінь GrovTec з патронташем для гвинтівкових патронів

720 грн

Найдорожчий товар:

Ремінь рушничний Leapers Bolla 2/1-точковий з QD-антабками. Чорний

3 600 грн

Найпопулярніший товар:

Ремінь рушниць. GrovTec триточковий з QD антабкою

2 400 грн

Найбільш обговорюваний товар:

Ремінь рушничний GrovTec одноточковий з QD антабкою

2 800 грн

Вгору