Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Ліхтарі за призначенням

Різноманітність сучасних ліхтарів вражаюча і численна. Кожен зможе придбати оптимальний тип освітлювального приладу для тих чи інших цілей, який прослужить надійно тривалий час. Але, перш ніж зробити покупку, слід визначитися для чого потрібен ліхтар і в яких умовах він буде експлуатуватися. Підбираючи індивідуально його параметри і функціонал, ви отримаєте ідеальний і комфортний у використанні освітлювальний прилад, який освітить ділянки простору в темний час доби.

Які ліхтарі бувають за призначенням

Класифікація ліхтарів за призначенням досить велика. Ці прилади можуть бути індивідуальними, побутовими і спеціального використання, конструкція яких адаптована під найрізноманітніші цілі та умови роботи. Найпоширенішими є моделі портативні або кишенькові, для дому, автомобільні, для подорожей і туризму, для полювання і риболовлі. Також випускаються ліхтарі спеціального призначення, наприклад, аварійні, шахтарські, для підводного плавання та інші.

Як правило, призначення ліхтарів визначають такі основні технічні характеристики:

  • Потужність
  • Джерело світла
  • Світловий потік (люмени)
  • Час роботи
  • Елемент живлення
  • Дальність світлового променя
  • Ударостійкість
  • Вологостійкість або водонепроникність.

Функціональність ліхтарів і їхні технічні параметри вказують на їхню сферу використання.

Важливо, щоб освітлювальний прилад працював безперебійно тривалий час у тих чи інших умовах. В одних ситуаціях важлива хороша захищеність від вологи або механічних впливів. Під час роботи в загазованих або запилених середовищах важлива така характеристика, як вибухобезпечність.

Асортимент ліхтарів за призначенням в інтернет-магазині Fonariki

Наш магазин магазину товарів для туризму та відпочинку Fonariki пропонує численний вибір ліхтарів різного призначення, які відрізняються функціоналом, технічними та експлуатаційними характеристиками. У каталозі магазину ви зможете знайти ліхтарі для туризму, подорожей, полювання, для автомобілів, велосипедів і наметів, для аварійних і пошукових робіт, а також багато інших варіантів.

В інтернет-магазині Fonariki можна купити стильний і функціональний ліхтар для дому, який стане незамінним приладом у побуті, допомагаючи висвітлювати певну територію. Можна підібрати різні моделі: ручні, настільні, підвісні, переносні та інші. Любителям нічного лову риби однозначно необхідний ліхтар для риболовлі, який характеризується підвищеною вологостійкістю і тривалим терміном роботи без підзарядки. Існують також моделі водонепроникні, які можна використовувати для підводного полювання.

У разі виникнення запитань або складнощів у виборі, можете звернутися по допомогу до менеджерів-консультантів нашого магазину. Вони дадуть відповідь на будь-яке запитання, нададуть усю необхідну інформацію, допоможуть зробити оптимальний вибір і правильно оформити замовлення.

Вгору