Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

🔫 Тюнінг зброї

Не знайшли те, що вам потрібне?

Залишайте заявку, ми з Вами
зв'яжемося для обговорення деталей

Професійні та досвідчені стрілки знають, що тюнінг для зброї може суттєво підвищити зручність експлуатації, ефективність застосування та точність стрільби. Грамотно виконана модернізація АК 74 або СВД дозволить покращити щільність хвату, зменшить навантаження на руки, скоригує прицільність і т.д. З іншого боку, увага приділяється і естетичної складової, тобто. вдосконалення зовнішнього вигляду гвинтівки чи автомата.

Тюнінг для зброї – основні види та призначення

Виробники випускають тюнінг стрілецької зброї в широкій різноманітності аксесуарів, різних за призначенням та конструкції:

  • Цівки. Призначені для зручності утримання рушниці або карабіна, захисту шкіри від опіків.
  • Сошки. Розкладні опори для зручності стрільби. Підпружинені сошки на АК 74 адаптуються до нерівностей ґрунту.
  • Приклади. Сучасний на стрілецьку зброю тюнінг цього типу відрізняється легкістю за високих показників міцності, зносостійкості.
  • Мушки або цілики для найкращого прицілювання.
  • Планки. Багатофункціональний тюнінг АР15 або СВД, що забезпечує швидке встановлення прицілів, ліхтарів та іншого обвісу.

Яким видам тюнінгу стрілецької зброї віддати перевагу насамперед

На зброю тюнінг підбирається залежно від потреб стрільця, який сам розставляє пріоритети. Якщо автомат занадто важкий, можна замінити приклад, встановити рукоятку перенесення вогню. Для мисливця, який проводить години у засідці, актуальне придбання сошки, а також прицілу для більш точної стрільби. Додатковий місткий магазин дозволить збільшити боєзаряд.

!

Вибираючи тюнінг вогнепальної зброї, варто віддавати перевагу перевіреним брендам, надійність продукції яких не підведе в ситуації, що вимагає швидкого реагування.

Зброя як основа вибору необхідного тюнінгу

Необхідно розуміти, що тюнінг СВД відрізнятиметься від АК 74 або Сайги, тому що при виборі аксесуарів необхідно відштовхуватися від конструкційних особливостей, характеристик конкретної моделі. Для важких видів озброєння часто купують сошки та рукоятки перенесення вогню, що дозволяють зменшити навантаження на руки. Для прицільної стрільби з гвинтівки потрібні лазерні приціли.

Купити комплекти тюнінгу для зброї у нашому інтернет магазині

Надійний, довговічний, зручний в експлуатації тюнінг зброї інтернет магазин Ліхтарики пропонує в різноманітному асортименті. У нас можна повністю апгрейдити свою гвинтівку або автомат, замовивши мушку, приклад або цівки АК 74, пістолетну рукоятку і т.д. При цьому наші ціни радують нових та постійних клієнтів своєю доступністю. Кожен покупець може отримати знижку за накопичувальною бонусною програмою.

Доставка здійснюється по всій Україні Новою Поштою, замовлення надсилаються щодня. Для отримання професійної консультації з питань вибору можна замовити зворотній виклик нашого менеджера.

Часті питання про тюнінг зброї

Як вибрати тюнінг бойової зброї?

Насамперед необхідно виходити із власних потреб. Для поліпшення точності необхідні приціли, підвищення ергономічності – рукоятки, приклади, ручки перенесення вогню. Не менш важливими є показники надійності, міцності, якості зборки.

Навіщо потрібна сошка як тюнінг для зброї?

Вона є компактною опорою, яка забезпечує зручність прицілювання, знижує навантаження в процесі тривалої стрільби.

Де знайти якісний тюнінг зброї у Києві з доставкою?

Fonariki пропонує найширший спектр аксесуарів від провідних виробників галузі з можливістю доставки до будь-якого населеного пункту України у найкоротші терміни.

Вгору