Кількість
|
Вартість
|
||
|
Зміст
Похідний ліхтар стане в нагоді для орієнтування на території, розбивки та освітлення табору, організації світла в наметі. Якщо хтось із членів команди загубиться, він зможе подати сигнал лиха. Іншим, маючи потужний прожектор, буде найпростіше знайти свого друга. На нашому сайті представлені туристичні ліхтарики від світових брендів, які не раз довели свою надійність у непередбачуваних похідних умовах. Поради нижче покажуть асортимент, популярні моделі та характеристики, на які потрібно звертати увагу при виборі.
Різновиди похідних ліхтарів
Зручність та можливості використання туристичного світильника на кемпінгу або у поході визначаються його формою та типом. За формою такі туристичні ліхтарі бувають:
- Налобними. Одягаються за допомогою гумки. Повністю звільняють руки. Промінь світла синхронно рухається з поворотом голови.
- Ручні. Вони можуть бути маленькими та великими. Деякі кріпляться на пояс чи рюкзак за допомогою кліпси, темляка.
- Настільними. Мають форму лампи. Видають розсіяне світло, зручні під час ігор або під час приготування їжі.
- Підвісні. Такі туристичні ліхтарики кріпляться до куполу намету за гак, петлю, карабін. Не заважають під ногами, що знижує ризик випадково їх пошкодити.
Кемпінгові ліхтарі можуть бути мультифункціональними. Вони містять кілька лінз для розсіяного та спрямованого світла, підтримують різні режими роботи. У деяких туристичних ліхтарях на акумуляторах є можливість використовувати їх як повербанк для заряджання інших гаджетів. Інші мають радіофункцію, щоб послухати новини або музику без доступу до інтернету.
Ліхтарі для туризму відрізняються за типом живлення. Версії на батарейках зручні за умов тривалої автономності, коли немає можливості підзарядки. Достатньо взяти із собою кілька комплектів запасних батарей. Моделі на акумуляторах практичні можливістю заряджання як від побутової мережі, так і інших джерел. Їхня експлуатація не вимагає додаткових витрат протягом тривалого часу.
Як правильно вибрати туристичний ліхтар?
Крім форми, при виборі важливо враховувати інші особливості та характеристики:
- Тип джерела світла. Світлодіодні лампи похідних ліхтарів працюють до 50 000 годин. Звичайні - набагато менше, більше гріються, швидше витрачають заряд.
- Дальність променя. Варіюється від 10 до 1500 м. Для намету достатньо показника 10-20 м. Для нічних походів – 100-200 м. Для пошукових операцій – 500-1000 м.
- Потужність. Яскравість вказується у люменах. Для кемпінгу вистачить 50-200 лм. Для освітлення великої галявини – 300-1000 лм.
- Ступінь захисту від води. Позначення IP54 дозволяє використовувати пристрій під дощем. Показники IP67, IP68 допускають занурення під воду.
- Матеріал корпусу. Полімери легкі, але не завжди міцні. Алюміній та гумові покриття дають найкращий захист від механічних пошкоджень.
- Вага. Маса пристрою буває від 40 г до 1,8 кг. Враховуйте це, якщо доведеться довго тримати туристичний ліхтар у руках.
- Розміри. Габарити корпусу бувають із пальчиковою батареєю або з барсетку. Подумайте, куди ви покладете прилад у поході і чи він там поміститься.
- Кількість режимів. Буває від 1 до 18. Їхня кількість допоможе вибрати оптимальну яскравість і керувати швидкістю витрати енергії джерела живлення.
- Час автономності. Залежить від режиму, ємності АКБ. Від 4 до 300 годин.
- Тип джерела живлення. Розмір та кількість батарей/акумулятора визначають загальну ємність. Батарейки можна замінити. АКБ – лише зарядити.
Немаловажний при виборі виробник. Добру репутацію мають похідні ліхтарі Fenix. Це відомий бренд, що надає надійні пристрої для найсуворіших умов використання. Серед інших перевірених виробників: Olight, Armytek, Princeton Tec та ін.
При виборі туристичного ліхтаря враховуйте комплектацію та додаткові можливості пристрою. Наявність карабіна дозволяє причепити світильник на одяг або лямку рюкзака, щоб звільнити руки. Магніт дозволяє закріпити джерело світла на будь-якій металевій поверхні. Функція фумігатора захистить від комах на природі. Яскраві кольори корпусу допоможуть знайти ліхтарик, що втратився, в траві або листі. Камуфляжне забарвлення навпаки замаскує предмет, якщо того вимагає обстановка.
Найкращі ліхтарі для туризму: ТОП-5 моделей
Щоб правильно вибрати модель для себе або на подарунок, наведемо кращі туристичні ліхтарі, популярні серед покупців:
- Fenix HM65R – одна з найпопулярніших налобних моделей. З яскравістю 1000 лм світить на 163 м. Лінза із загартованого скла. Автономність до 300 годин.
- Skif Outdoor Light Shield EVO – багатофункціональний світильник для намету. Лампа оснащується АКБ ємністю 6000 мАг, що працює як повербанк.
- Olight Perun 2 Mini Black - компактний похідний варіант з водонепроникним корпусом і дальністю світіння 150 м.
Категорія налічує близько 500 моделей з різною ціною, комплектацією та якістю. Тому кожен зможе підібрати освітлювальний прилад під свій бюджет та потреби.
Купити туристичний ліхтар в інтернет-магазині Fonariki
Описані вище моделі та багато інших є у нашому інтернет-магазині. Пропонуємо широкий вибір: у нас є ліхтарі для намету, потужні прожекторні версії, налобники та компактні ручні туристичні ліхтарики. Уся продукція від перевірених брендів. Торгуємо лише оригінальними товарами з гарантією. Щоб купити туристичний ліхтар, достатньо вказати свої дані у формі доставки. Ми відправимо замовлення по Україні найближчим часом. Доступні різні способи оплати. У Києві можливе самовивезення зі складу. Якщо розгубилися через великий вибір продукції, зателефонуйте нашим менеджерам, які нададуть більш розгорнуту інформацію.
Найдешевший товар: |
304 грн |
|
Найдорожчий товар: |
34 670 грн |
|
Найпопулярніший товар: |
4 480 грн |
|
Найбільш обговорюваний товар: |
779 грн |