Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Арбалети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

 1. ➡️ Основні види арбалетів
 2. ➡️ Арбалети для полювання чи розваги
 3. ➡️ Точність та безшумність як основні переваги арбалетів
 4. ➡️ Купити арбалет в Києві та Україні в нашому інтернет-магазині
 5. ➡️ Поширені запитання про арбалети

 

Арбалет необхідний для полювання, спортивних розваг або бажання перевірити свою влучність і спритність. Від правильного вибору цієї зброї залежить зручність використання, безпека і результат стрільби. В інтернет-магазині Fonariki можна купити класичні та професійні блокові мисливські арбалети за доступною вартістю.

Основні види арбалетів

Існує кілька видів арбалетів:

 1. Класичні моделі. Це найпростіші варіанти, які не мають жодних додаткових блоків. Купити арбалет класичного типу варто новачкові. Ця зброя виявиться більш легкою і зручною у використанні для людини, яка поки не має навичок стрільби.
 2. Блокові арбалети. Такий варіант можна вважати професійним. Він має складову структуру із системи блоків - наприклад, спеціального механізму для прицілювання. Вони більш компактні, що значно полегшує проходження мисливця важкопрохідними місцями. Блокові арбалети підходять жінкам для використання завдяки наявності ексцентриків, які полегшують натяг тятиви. Але водночас ці моделі важкі, складні в регулюванні та обслуговуванні.
 3. Арбалет пістолет. Спуск стріли відбувається автоматично, шляхом натискання на курок. Такі арбалети представляють зменшену версію класичної моделі з пістолетною рукояткою. Це ідеальний варіант для тих, хто не справляється зі звичайним арбалетом або хоче перейти на цей вид зброї з вогнепальної. Моделі досить компактні та потужні, мають зручну конструкцію. Стріляти можна не тільки стрілами, а й дротиками, кульками.

Арбалет для полюванняТакож є прямий і рекурсивний арбалет. Перший вважається менш зручним. Другий є більш практичним. Таким моделям властивий підвищений випуск стріли, забезпечений спеціальною формою основи. Крім того, ці арбалети мають більш презентабельний вигляд.

Арбалети для полювання або розваги

Перед вибором і купівлею арбалета важливо заздалегідь визначитися - для яких цілей необхідна зброя. Від цього залежить потужність і дальність стрільби. Зазвичай арбалети купують для:

 1. Розваг. Слід віддати перевагу моделям з маленькою потужністю і невеликою кількістю додаткових опцій. Такі арбалети досить легкі та мають невелику віддачу. Від такої зброї руки втомлюються не так швидко.
 2. Полювання. Підійдуть досить потужні арбалети з оптимальною дальністю пострілу. Бажана наявність додаткового прицілу, який дасть можливість швидше побачити живу мішень і влучити в неї.  

Важливо! При виборі враховуйте ергономіку арбалета. Інструмент для полювання має зручно лежати в руках і не ковзати. Також звертайте увагу на габарити. Для людей невеликого зросту варто обирати компактні моделі - з них буде зручно стріляти і носити арбалет із собою.

Точність і безшумність як основні переваги арбалетів

Основними перевагами арбалета вважають:

 • безшумність стрільби, що особливо важливо на полюванні;
 • точність попадання завдяки спеціальним механізмам для прицілювання;
 • міцність матеріалів, що забезпечує довговічність користування;
 • різноманітність моделей, серед яких кожен зможе знайти підходящий варіант;
 • можливість використання арбалетів із силою натягу до 20 кг без отримання дозволу.

Однак можна виділити і низку недоліків:

 • великі габарити, що іноді робить транспортування арбалета незручним;
 • необхідність навчання стрільби для подальшого використання.

Також після кожного пострілу необхідно перезаряджати арбалет - це вважається ще одним мінусом.

Купити арбалет

Купити арбалет у Києві та Україні в нашому інтернет-магазині

Купити арбалети в Україні від перевірених виробників пропонує інтернет-магазин Fonariki. Тут користувачам надається широкий вибір моделей за доступними цінами.

Якщо при виборі оптимальної моделі арбалета виникають труднощі, завжди можна звернутися до менеджера магазину. Фахівець вислухає всі побажання покупця і допоможе визначитися з відповідним варіантом.

Поширені запитання про арбалети

Чи потрібно купувати для полювання спеціальний арбалет?

Для полювання краще використовувати потужні моделі з оптимальною дальністю стрільби і механізмом для прицілювання.

Чи варто навчатися стрільби перед використанням арбалета?

Необхідно пройти хоча б кілька базових уроків. Однак оптимально спочатку купити арбалет, а вже після цього вчитися з нього стріляти. Так не буде потреби надалі звикати до іншої моделі.

Чи потрібен дозвіл на арбалет?

Згідно із законодавством України, всі арбалети, сила натягу яких не більше 20 кг, перебувають у вільному продажу. На них не потрібен дозвіл. Якщо ви плануєте купити арбалет для полювання, то знадобляться потужніші моделі. Тоді необхідно оформити дозвіл на придбання і зберігання зброї.

 

Найдешевший товар:

Арбалет Man Kung MK-80A4AL чорний

1 960 грн

Найдорожчий товар:

Блочний арбалет Man Kung XB62 Hector KIT чорний

17 240 грн

Найпопулярніший товар:

Арбалет Man Kung XB52-KIT Чорний

15 290 грн

Найбільш обговорюваний товар:

Арбалет Man Kung XB25 Specter Чорний

8 740 грн

 

Вгору