Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр
Опис

Налобний ліхтар Fenix HP16R є перезаряджається високопродуктивною моделлю. Він забезпечує світловий потік в 1700 люменів, а відстань дії становить 260 метрів. Налобник здатний функціонувати протягом 300 годин в мінімальному режимі. Він має окремий батарейний відсік, живиться від літій-полімерного акумулятора Fenix ARB-LP3000. Також елементами живлення можуть бути чотири батареї Ni-MH /лужні типу AA. Зарядка батарей заборонена. Акумулятор заряджається через порт USB Type-C в батарейному відсіку. Щоб повністю зарядити дану модель, знадобиться 3 години часу.

Використовувані діоди: Luminus SST40( біле освітлення), Cree XP-G3 S4 (нейтральний білий світ) і Everlight 2835 (червоне світло); ресурс роботи – 50000 годин. Управління легке і просте двома перемикачами. Щоб уникнути ненавмисного включення моделі, є можливість її заблокувати. Кут нахилу ліхтаря можна регулювати на 60 градусів.

HP16R матиме користь у вашому альпінізмі, пошуках, снігових походах або будь-яких інших складних заходах на свіжому повітрі.

Нижче-детальна інформація про можливості та особливості моделі.

Управління моделлю

Для цього є дві кнопки-основна і функціональна. Основна служить для включення і виключення ліхтаря, а також заради вибору режимів в основній групі. Функціональна кнопка потрібна для включення і виключення налобника, а також для вибору режимів у функціональній групі. Щоб включити або вимкнути ліхтар, необхідно затиснути і потримати будь-яку з двох кнопок протягом половини секунди.

Для вибору основних режимів необхідно один раз натиснути на основну кнопку, таким чином вдається перемикати режими. З мінімального до середнього, потім до максимального, і потім до Турбо режиму дальнього освітлення. Для вибору функціональних режимів потрібно один раз затиснути функціональну кнопку, потім відбувається переміщення від мінімального до середнього, до максимального, потім до режиму червоного світла і, нарешті, до режиму червоних спалахів.

Є функція запам'ятовування того режиму, який був активований перед вимиканням налобника. Коли знову відбувається включення, він за замовчуванням спрацьовує в тому ж режимі, який був під час попереднього використання.

Щоб заблокувати ліхтар Fenix HP16R, потрібно при вимкненому його стані затиснути і потримати будь-яку з кнопок, або одночасно затиснути обидві кнопки на три секунди. Після чого модель блимне три рази червоним світлом, і буде заблокована. Якщо потрібно розблокувати, синхронно затисніть обидва перемикача на три секунди. Після чого налобний ліхтар три рази блимне червоним світлом, і включиться в режимі червоного освітлення.

Режими ліхтаря

1. Основна група, дальнє світло.

 • Турбо: 1300 люменів яскравості. Час світіння - 4 години, дистанція – 260 метрів, інтенсивність освітлення досягає 16933 кандела.
 • Максимальний: яскравість - 400 люменів, час світіння становить 8 годин, світить на відстань в 149 метрів. Інтенсивність освітлення-5549 кандел.
 • Середній: яскравість - 150 люменів, час роботи досягає 12 годин, світить на дистанцію в 88 метрів. Інтенсивність потоку - 1943 кандела.
 • Мінімальний: світловий потік досягає 50 люменів, час роботи - 36 годин, дистанція променя досягає 52 метрів. Інтенсивність освітлення-681 кандел.

2. Функціональні режими, ближнє світло.

 • Максимальний: яскравість-400 люменів. Час світіння-8 годин, відстань дії променя - 48 метрів. Інтенсивність потоку-583 кандела.
 • Середній: яскравість – 150 люменів, час роботи становить 12 годин. Світить на дистанцію в 30 метрів. Інтенсивність світла - 220 кандел.
 • Мінімальний: яскравість - 5 люменів, час роботи – 300 годин, дистанція – 6 метрів. Інтенсивність світла - 11 кандел.

3. Червоне світло.

 • Режим ліхтар з червоним світлом: яскравість - 5 люменів, час роботи – 300 годин, відстань – 6 метрів. Інтенсивність світлового потоку становить 8 кандел.
 • Режим спалаху: яскравість - 5 люменів, час світіння – 600 годин, дистанція – 6 метрів. Інтенсивність потоку дорівнює 8 канделам.

Примітка: такі параметри світіння моделі вдалося отримати в ході здійснення лабораторних випробувань. Для цього застосували акумулятор ARB-LP3000 Li-polymer. Температура повітря при цьому склала 21 + - 3 градуси за Цельсієм. Вологість повітря була близько 50-80 відсотків. Фактичні показники світіння ліхтаря можуть бути іншими, в залежності від того, які умови зовнішнього середовища.

В процесі роботи ліхтар акумулює багато тепла. Тому заради запобігання перегріву корпусу передбачили функцію захисту. За замовчуванням яскравість моделі скорочується на кілька люменів, якщо температура більше 65 градусів. Коли ж корпус остигає, можливо знову повернутися до колишнього режиму.

Про стан зарядженості Fenix HP16R інформує опція індикації рівня заряду. При вимкненому ліхтарі один раз натисніть на будь-яку з кнопок. Буде показаний статус акумулятора. Якщо світить зеленим, це означає, що ступінь зарядженості – 85-100 відсотків. Зелені спалахи дають зрозуміти, що рівень заряду знизився до 50-85 відсотків. Якщо ж горить червоне світло, значить, заряду залишається 25-50 відсотків. Червоні спалахи свідчать, що заряд зменшився до 1-25 відсотків. Пора зарядити налобник.

Фізичні параметри ліхтаря

Габарити налобника: 62x47x32 міліметра. Розміри батарейного відсіку: 73x69x25 міліметрів. Вага становить 216 грам. Зроблений із застосуванням якісного пластику та алюмінію. Технологія триразового лиття під тиском - для більш ефективного розсіювання тепла і безпеки. Переносить падіння з висоти двох метрів, залишаючись цілим і в робочому стані. Також має захист від вологи і бруду за стандартом IP66.

Характеристики моделі:

 • налобний ліхтар для туризму та активного відпочинку;
 • управляється двома кнопками;
 • функціонує на діодах Luminus SST40, Cree XP-G3 S4 і Everlight 2835;
 • найбільша яскравість світла: 1700 люменів ( 1300 люменів дальнього світла + 400
 • люменів ближнього світла);
 • дальність дії-260 метрів;
 • живиться від акумулятора ARB-LP3000 Li-polymer;
 • також можна застосовувати батарейки AA Ni-MH;
 • кут нахилу налобника регулюється на 60 градусів;
 • дев'ять режимів роботи;
 • є індикація ступеня зарядженості;
 • захищений від перегрівання корпусу;
 • ударостійкість: 2 метри;
 • індекс захисту від вологи та пилу: IP66;
 • габарити налобника: 62x47x32 міліметра;
 • розміри батарейного відсіку: 73x69x25 міліметрів;
 • вага становить 216 грам (включаючи акумулятор і налобне кріплення);
 • матеріали: якісний пластик і алюміній.

Комплектація: 

Налобний ліхтарик Fenix HP16R, акумулятор ARB-LP3000 Li-polymer, кабель для зарядки USB Type-C, чотири гачки для кріплення на шолом, три кліпси для кабелю, запасне кільце ущільнювача, сумка для зберігання, керівництво користувача, талон гарантії.

Застереження: налобник дає освітлення великої яскравості. Не можна направляти пряме світло в очі людині або тваринам. Так як під час роботи корпус нагрівається, потрібно дотримуватися обережності, щоб не отримати опіків. Світлодіод у ліхтарі не може бути замінений, таким чином, цілий ліхтар підлягає заміні, якщо світлодіод вийде з ладу.

Гарантія: 

5 років.

Ліхтар налобний Fenix HP16R

Артикул HP16R
В наявності
4 896 грн
5 440 грн
В порівнянні
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Швидке замовлення
Характеристики
Бренд Fenix
Гарантія, місяців 12
Матеріал Авіаційний алюміній + пластик
Маса, г 216
Світлодіод Luminus SST-40
Світлосила, Lm 1250
Додаткові функції Захист від перезаряду, Захист від перерозряду, Захист від короткого замикання, Вбудований порт для зарядки
Колір Чорний
Удароміцність До 1 метра
Дальність світіння, м 260
Формат батареї 18650, CR123
Кількість режимів яскравості 9
Комплектація Налобний ліхтар Fenix HP16R, акумулятор ARB-LP3000 Li-polymer, кабель для зарядки USB Type-C, 4 x гачки для кріплення на шолом, 3 x кліпси для кабелю, запасне кільце ущільнювача, сумка для зберігання, інструкція, гарантій.
Час безперервного світіння Далеке світло: Турбо – 1250 люмен – 4 години, Максимальний – 400 люмен – 8 годин, Середній – 150 люмен – 12 годин, Мінімальний – 50 люмен – 36 годин; Ближнє світло: Максимальне - 400 люмен - 8 годин, Середнє - 150 люмен - 12 годин, Мінімальне - 5 люмен - 300 годин; Червоний постійний - 5 люмен - 300 годин, Червоний миготливий - 5 люмен - 600 годин
Модель HP
Додатковий режим Червоний постійний, Червоний блимаючий
Елементи живлення Вбудований акумулятор
Колір світлодіода Нейтральний
Призначення ліхтаря Для риболовлі, Туристичні, Налобні, Перезаряджаються, Для полювання
Водонепроникність IP66
Максимальний час роботи До 600 годин
Діаметр корпусу, мм 47.0
Довжина, мм 62.0
Керування Кнопка
Розташування кнопки На корпусі
Кількість світлодіодів 3
Джерело живлення Акумулятор
Спосіб заряджання Від USB
Категорія ліхтарів з червоним світлом Ліхтарі тактичні налобні з червоним світлом, Ліхтарі налобні з червоним світлом
Категорія налобних ліхтарів Налобні ліхтарі на каску, Ліхтарі налобні для полювання
Категория фонарей для дома Ліхтарі світлодіодні для дому
Категорія автомобільних ліхтарів Ліхтарі автомобільні світлодіодні
Категорія налобних ліхтарів Ліхтарі налобні для полювання
Категорія ліхтарів для риболовлі Ліхтарі налобні для риболовлі
Новий відгук чи коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Самовивіз із точки видачі — безкоштовно (забрати можно тільки за попереднім зв'язком з менеджером)

«Новою поштою» по Україні — за тарифами нової пошти, від 5000 грн - безкоштовно

Кур'єром нашої служби по Києву - 100 грн доставка, від 5000 грн безкоштовно.

Більше інформації про доставку

 • Накладний платіж (оплата готівкою або карткою при отриманні на новій пошті)
 • Оплата на реквізити ПриватБанку
 • Безготівкова оплата на рахунок (для фірм або підприємців)
Вгору