Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Мастило для зброї

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

  1. ➡️ Види зброї та мастил
  2. ➡️ Як правильно вибрати мастила для зброї
  3. ➡️ Переваги покупки збройових мастил в інтернет-магазині Fonariki

 

Зброя потребує догляду. Зброєю користуються військові, мисливці. Вони знають, що якщо за зброєю якісно доглядати, вона буде приносити користь. Це стосується як вогнепальної зброї, так і стартових або пневматичних пістолетів. Для неї потрібно використовувати тільки спеціальні засоби. Будь-що не підходить. Цими засобами є спеціальні мастила та олії. Спеціальне масло може подовжити термін використання зброї, забезпечити їй належний захист.

Види зброї та мастил

Зброя буває військова або мисливська. Також може бути спеціальна зброя для тиру, яка не містить смертельних куль - пневматичні пістолети, револьвери Флобера. Уся вона потребує належного догляду. Представимо декілька видів засобів догляду для зброї.

  1. Мастило для зброї – Ballistol 200 мл. Цей засіб допомагає швидко та ефективно очистити зброю. Витісняє вологу, а спеціальне покриття плівка після нанесення забезпечує повноцінний захист від іржі.
  2. Мастило універсальне в спреї – Brunox Turbo-Spray 300ml. Підходить для повсякденного використання. Захищає як дуло, так і сам корпус від корозії та іржі.
  3. Мастило для догляду за зброєю – Gunex 200 мл. Високоякісне мастило. Цьому засобу надало спеціальний код НАТО. Механізми зброї добре змащуються. Масло запобігає розповсюдженню бруду як органічному, так і механічному. Цим засобом можна змащувати зброю навіть у важкодоступних місцях.

Ми привели невеликий список різноманітних мастил в нашому інтернет-магазині. Також у нас Ви можете придбати засоби для воронування та обезжирювачі для повернненя Вашому сталевому товаришу минулої краси.

 

Як правильно вибрати мастила для зброї

Є універсальні мастила, а є призначені для конкретної цілі. Вибирати треба, виходячи з того, який догляд для зброї потрібен. В ідеалі треба мати декілька різновидів мастил. Чистка, догляд, який перешкоджає виникненню корозії. Метал – ніжний матеріал, який треба захищати від іржі, щоб Ваша зброя не підвела у відповідальний час.

При виборі треба звертати увагу на опис та властивості конкретного різновиду мастила.

Переваги покупки збройових мастил в інтернет-магазині Fonariki

Наш інтернет-магазин Ліхтарики пропонує великий асортимент якісних мастил для чистки, олій для змазки та різних засобів догляду за зброєю. Ціна та якість влаштує навіть самого перебірливого покупця. Замовити товар дуже просто. На сайті розміщений зручний каталог, в якому є розгорнутий опис та вартість товару. Одним натиском кнопки клієнт може купити те, що йому потрібно. Мешканці міста Київ можуть забрати свої товари самовивезенням. Для України доступна доставка по всіх містах. Оплата готівкою або за допомогою банківської карти. Є можливість розраховуватись післяплатою.

 

Найдешевший товар:

Масло збройне Ballistol 50 мл

129 грн

Найдорожчий товар:

Засіб для чищення гільз Bore Tech CASE/CARTRIDGE CLEANER. Об'єм - 946 мл

2 520 грн

Найпопулярніший товар:

Масло збройне Gunex 200 мл.

352 грн

Найбільш обговорюваний товар:

Засіб для чищення Bore Tech ELIMINATOR. Об'єм - 473 мл

2 310 грн

Вгору