Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Шумові пістолети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

 1. ➡️ Особливості звукових пістолетів
 2. ➡️ Різновиди зброї
 3. ➡️ Для чого купують шумові пістолети?
 4. ➡️ Где купити шумовий пістолет в Україні
 5. ➡️ FAQ Часті питання, що задаються

 

Шумовий і звуковий пістолети  - це не бойова зброя пневматичного типу. Основне призначення - подача сигналу у вигляді гучного хлопка. За виглядом максимально точно імітує вогнепальні аналоги певних марок.

шумовий пістолет

Особливості звукових пістолетів

За конструкцією ця пневматична зброя суттєво відрізняється від бойової. Її ствол повністю гладкий і не пристосований для стрільби справжніми патронами. Тому шумові пістолети не здатні завдати поранення або заподіяти будь-якої шкоди. Для їх придбання не потрібне оформлення ліцензії, дозволу.

Корпус вирізняється легкістю і компактністю. Крім того, за такими виробами легко доглядати, оскільки вони не потребують регулярного чищення.

Різновиди зброї

Залежно від пристрою розрізняють 2 категорії:

 1. Механічні пневматичні пістолети, які виглядають як точна копія бойової зброї. Вони можуть оснащуватися барабаном або магазином для патронів. Ефектна візуальна складова - їхня основна перевага. При цьому багато моделей шумових пістолетів мають недолік - схильність до осічок.
 2. Електронні. За зовнішнім виглядом мало нагадують вогнепальні. Це спеціалізовані моделі, які використовуються на спортивних змаганнях, скачках. Вони спрацьовують автоматично і практично не дають осічок, що особливо важливо для точної і своєчасної подачі сигналу на старт.

Для чого купують шумові пістолети?

Якщо спочатку пневматика мала виключно спортивне призначення, то зараз купити пістолет шумовий можна для інших цілей. Основні серед них:звуковий пістолет

 • самооборона. Незважаючи на те що пістолети - пугачі не можуть завдати супротивникові реальної шкоди, вони створюють психологічний ефект тиску. У результаті можна запобігти нападу зловмисника, який прийме підробку за реальну загрозу. Також пугач використовується для відлякування бродячих собак у місті або диких тварин у лісі. Якщо сам вигляд зброї їх не лякає, то гучний хлопок може стати сигналом до втечі;
 • навчання. Найчастіше купити звуковий пістолет хочуть навчальні центри, оскільки безпечні в застосуванні аналоги стрілецької зброї дають змогу отримати базові навички поводження з нею;
 • колекціонування. З огляду на те, що багато моделей створюються копіями марок бойової зброї, їх купують поціновувачі, які збирають колекції різних видів зброї;
 • реквізит. Вироби використовують на зйомках фільмів, під час організації театральних постановок, реконструкцій історичних подій тощо.

Де купити шумовий пістолет в Україні

Щоб шумовий пістолет купити в Україні з гарантією якості, варто звернутися в Fonariki. Ми працюємо без посередників, тому готові запропонувати максимально доступні та привабливі ціни на весь асортимент з можливістю отримання знижки навіть на першу покупку. Ми орієнтовані на комфорт і вигоду клієнта, тому здійснюємо доставку по всій Україні гранично оперативно протягом декількох днів.

FAQ Часті запитання, що часто ставляться

Для чого потрібні звукові пістолети?

Їх використовують для подачі сигналу на перегонах, спортивних змаганнях, для самооборони і психологічного впливу на супротивника, для розваг і колекціонування.

Чи можна завдати травми цією зброєю?

Якщо не використовувати його для нанесення удару, то воно не має жодної небезпеки для оточуючих і самого стрільця.

Де можна шумовий пістолет купити з доставкою?

У нашому інтернет-магазині ці товари представлені окремою категорією з можливістю вибору імітацій відомих марок, наприклад, Макарова. Доставка виконується протягом 1-2 днів.
Вгору