Додати товари для порівняння
Додайте товари в бажання
"Висвітлюйте свій шлях з найкращими ліхтариками від провідних виробників – купуйте в інтернет-магазині Fonariki!"
0
Моє замовлення
Укр

Рекурсивні арбалети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Навігація

 1. ➡️ Відмінності рекурсивного та блочного арбалета
 2. ➡️ Рекурсивний арбалет - головні особливості
 3. ➡️ Переваги рекурсивного арбалета
 4. ➡️ Де купити рекурсивний арбалет в Україні за найкращою ціною
 5. ➡️ FAQ

 

Останнім часом любителі активного і цікавого проведення часу на природі хочуть арбалет купити для розваги, полювання, тренування влучності тощо. Однак необізнані споживачі можуть не знати, що ця метальна зброя розрізняється за видами на арбалети рекурсивні та блокові. Обидва типи вирізняються високою ефективністю, потужністю і точністю, проте мають низку особливостей застосування та обслуговування.

рекурсивні арбалети

Відмінності рекурсивного і блочного арбалета

Ключова відмінність видів зброї в устрої та техніці запуску стріли або болта. Рекурсивні моделі, звані ще класичними, мають традиційне оснащення, що складається з плечей і тятиви. Вона зводиться фізичним зусиллям рук і в зарядженому стані перебуває під постійно високим навантаженням. Потужність, яка характеризує конкретний рекурсивний арбалет, безпосередньо залежить від довжини плечей. Чим вона більша, тим більш значне зусилля вдасться створити, і швидше, далі полетить стріла.

Складніші в конструкції блокові арбалети, які стали пізнішою розробкою збройової галузі. У конструкцію, крім плечей і тятиви, входять блоки, на які намотуються троси. Це дає змогу полегшити процес зведення тятиви, роблячи його доступним навіть для підлітків, дівчат. Під час її натягування в певний момент провертаються блоки, що дає змогу зняти навантаження з основних елементів. Завдяки цьому зброю можна зарядити заздалегідь і перезаряджати швидше.

Рекурсивний арбалет - головні особливості

 • висока зносостійкість. За технологією використання рекурсивні арбалети піддаються більшому навантаженню, ніж блокові;
 • необхідність враховувати власні фізичні можливості для зведення тятиви;
 • великі габарити. Важливо розуміти, що для отримання значних показників потужності розліт плечей має бути значним.

В асортименті більшості виробників представлені гвинтівкові, що мають приклад, і пістолетні арбалети, відповідно не оснащені ним. Останній варіант належить до класу найбільш легких і простих в експлуатації. Гвинтівкові моделі більш масивні і міцні.

Переваги рекурсивного арбалета

купити рекурсивний арбалетСтрільці, які вважають за краще купити арбалет рекурсивний, цінують надійність і довговічність. Основні переваги зброї:

 1. Висока точність стрільби.
 2. Проста конструкція без зайвих елементів, яка менш схильна до поломок.
 3. Невелика вага, що визначає зручність у тривалих піших походах.
 4. Ремонтопридатність. Замінити пошкоджену тятиву вийде в польових умовах за наявності мінімальних навичок.

Де купити рекурсивний арбалет в Україні за найкращою ціною

В інтернет-магазині "Ліхтарики" можна купити рекурсивний арбалет від найвідоміших виробників, які добре зарекомендували себе. Налагоджена співпраця з ними дозволяє нам працювати без посередників, а значить, встановлювати конкурентні ціни на весь асортимент, надавати знижки. Доставка здійснюється по Україні (Новою Поштою) і Києву (кур'єром), замовлення відправляються максимум наступного дня після звернення клієнта.

FAQ

Що вибрати блоковий чи рекурсивний арбалет?

Перший варіант простіший в експлуатації, компактніший і потужніший, класичні моделі вирізняються потужністю, легкістю і точністю.

Від чого залежить ціна?

Рекурсивна метальна зброя доступніша за вартістю, ніж блокова. Ціна залежить від комплектації, марки, технічних характеристик.

Чи можна використовувати рекурсивні арбалети для полювання?

Найкраще вони підходять для полювання на відкритій місцевості, де розгорнуті плечі не чіпляються за гілки.
Вгору